vrijdag
27
nov
Seizoen 26-27

Theatershow Lucky

Een avond voor het leven

Grote Zaal - 19:30 uur
Specials
Gastproductie
Geluk. We zoeken het allemaal. En toch glipt het zo vaak tussen onze vingers door. Want hoe vínd je het nu écht – die innerlijke rust, die diepe verbondenheid, dat leven dat klopt – in een tijd die harder en vluchtiger is dan ooit?

Vijf jaar lang bogen de psychologen en makers van theaterhits als Dag Mama, Ons Kind en Dichterbij zich over die allerbelangrijkste vraag: wat maakt jouw leven het meest waardevol?

Het antwoord werd geen theorie. Geen zelfhulpboek. Geen lijstje met tips. Nee, het werd een voorstelling die henzelf veranderde: Lucky. De show die je niet bekijkt, maar ondergaat.

Je herkent jezelf op het podium. Je maakt een indrukwekkende reis door je leven. En ergens halverwege besef je: dit gaat allang niet meer alleen over geluk. Dit gaat over hoe jij in het leven staat, nu, met de tijd die je nog hebt.

Rauwe humor. Prachtige muziek. Krachtige confrontaties. En nul ontsnappen aan jezelf. Zodat jij straks kunt zeggen: ja – ik heb er álles uitgehaald wat erin zat voor mij.

Meer dan 500.000 mensen kozen voor deze levensveranderende ervaring! Word jij de volgende?


‘Misschien wel het meest populaire theatergezelschap van Nederland.'
Financieel Dagblad

‘'Ik heb ontzettend gelachen, heb gehuild, werd verwonderd, ontroerd en heb heel wat bijgeleerd. deze voorstelling plant zaadjes die een mens veranderen.’
Lawrence de Belder

'Een aanrader voor iedereen. Hilarisch, herkenbaar, confronterend, emotioneel en bovenal heel mooi’
Angele Babeliowsky


Meer informatie: www.psychologieintheater.nl/lucky