Openingstijden en contact

Theaterkassa

Heb je vragen over een voorstelling of over je bestelling? Neem dan contact op met onze Theaterkassa, we helpen je graag verder!

Telefoon: (0412) 66 76 76
E-mail: kaartverkoop@lievekamp.nl

Reguliere openingstijden Theaterkassa
Dinsdag t/m vrijdag: van 12.00 tot 17.00 uur en bij een voorstelling van 12.00 uur tot aanvang voorstelling
Zaterdag t/m maandag: één uur voor aanvang van een voorstelling

Kantoren

Let op! Op dinsdag 25 juni zijn wij van 9.00 tot 10.00 uur niet telefonisch bereikbaar.

Neem voor specifieke vragen contact op met de betreffende afdeling via telefoonnummer (0412) 66 76 76. Hieronder vind je per afdeling benodigde contactgegevens.

Algemeen kantoren
info@lievekamp.nl
(0412) 66 76 76 (Keuzemenu)

Administratie
administratie@lievekamp.nl
(0412) 66 76 84

Directie
directie@lievekamp.nl
(0412) 66 76 99

Educatie
educatie@lievekamp.nl
(0412) 66 76 90

Horeca
horeca@lievekamp.nl
(0412) 66 76 77

Marketing
marketing@lievekamp.nl
(0412) 66 76 92 of (0412) 66 76 96

Programmering
programmering@lievekamp.nl
(0412) 66 76 81

Secretariaat
secretariaat@lievekamp.nl
(0412) 66 76 99

Techniek
techniek@lievekamp.nl
(0412) 66 76 75

Theater van de Stad
theatervandestad@lievekamp.nl
(0412) 66 76 90

Zaalverhuur
verhuur@lievekamp.nl
(0412) 66 76 99

 


 

Neem contact met ons op!

Je kunt ook contact opnemen via onderstaand formulier. Vul je gegevens in en we nemen zo snel mogelijk contact met je op!

Vink onderstaand vakje aan