Openingstijden en contact

 

 

Theaterkassa

Heb je vragen over een voorstelling of over je bestelling? Neem dan contact op met onze Theaterkassa, we helpen je graag verder!

Telefoon: (0412) 64 89 22

Reguliere openingstijden Theaterkassa
Dinsdag t/m vrijdag: van 12.00 tot 17.00 uur en bij een voorstelling van 12.00 tot aanvang voorstelling
Zaterdag t/m maandag: één uur voor aanvang van een voorstelling

Let op: voor de Marag Zaal gelden bovenstaande openingstijden op het moment dat er ook ergens anders in ons theater een voorstelling plaatsvindt.

 

Kantoren

Neem voor specifieke vragen contact op met de betreffende afdeling via telefoonnummer (0412) 66 76 76. Hieronder vind je per afdeling benodigde contactgegevens.

 Afdeling  E-mailadres  Keuzemenu nr.
 Algemeen  info@lievekamp.nl -
 Programmering  programmering@lievekamp.nl 1
 Marketing  marketing@lievekamp.nl 1
 Horeca  horeca@lievekamp.nl 2
 Techniek  techniek@lievekamp.nl 3
 Theater van de Stad  theatervandestad@lievekamp.nl 4
 Educatie  educatie@lievekamp.nl 4
 Verhuur  verhuur@lievekamp.nl 5
 Directie  directie@lievekamp.nl 6
 Secretariaat  secretariaat@lievekamp.nl 6
 Administratie  administratie@lievekamp.nl 7

 

Contactformulier

Je kunt ook contact opnemen via onderstaand formulier. Vul je gegevens in en we nemen zo spoedig mogelijk contact met je op!

Vink onderstaand vakje aan