Openingstijden en contact

Reguliere openingstijden Theaterkassa
Dinsdag t/m vrijdag: van 12.00 tot 17.00 uur en bij een voorstelling van 12.00 tot aanvang voorstelling
Zaterdag t/m maandag: één uur voor aanvang van een voorstelling

Let op: voor de Marag Zaal gelden bovenstaande openingstijden op het moment dat er ook elders in ons theater een voorstelling plaatsvindt.

 

Kantoren

Neem voor specifieke vragen contact op met de betreffende afdeling. Hieronder vind je de benodigde contactgegevens.

Telefoon: (0412) 66 76 76

Algemeen info@lievekamp.nl 
Techniek techniek@lievekamp.nl
Programmering programmering@lievekamp.nl
Marketing marketing@lievekamp.nl
Horeca horeca@lievekamp.nl
Directie directie@lievekamp.nl
Verhuur verhuur@lievekamp.nl
Theater van de Stad theatervandestad@lievekamp.nl

 


 

Contactformulier

Je kunt ook contact opnemen via onderstaand formulier. Vul je gegevens in en we nemen zo spoedig mogelijk contact met je op!